Lääneranna valla sümboolika konkursi rahvahääletuse tulemused on selgunud

4. detsembril toimus Lääneranna Vallavalitsuse istung, kus kinnitati  uue valla sümboolika rahvahääletuse tulemused.

Kaks nädalat kestnud rahvahääletusel osales 135 inimest pea 4500 hääleõiguslikest. Esimese variandi poolt, milleks oli kotkas sini-kollasel taustal, hääletas 58 inimest ning teise, punase rõngasristiga töö eest 39. Vastusevarianti "Ei meeldi kumbki" valis 38 läänerandlast.

Eilsel vallavalitsuse istungil kinnitati rahvahääletuse tulemused ning otsustati eraldada enim rahvahääli saanud kavandile preemia summas 3000 eurot ning teisele 750.

Otsuse teeb volikogu

Järgmisel neljapäeval kogunev vallavolikogu otsustab, kas vallavalitsus valmistab jaanuaris 2018.a toimuvale vallavolikogu istungile ette otsuse eelnõu kotkaga lipu- ja vapikavandi valla sümboolikaks kinnitamise või konkursi nurjunuks tunnistamise kohta.

Täispikk artikkel asub Lihula Teatajas