18/11/16

Vallaametnikud

Vallavanem - Sivar Tõnisson

Haridus: kõrgem

Eriala: agronoomia              

Kontaktandmed: tel. 449 6680; e-post: sivar@varbla.ee

 

Vallasekretär - Õnneli Varend

Haridus: kõrgem, magistrikraad

Eriala: õigusteadus, ärijuhtimine (MBA), majandusteadus

Kontaktandmed: tel. 449 6680; e-post: Onneli@varbla.ee 

 

Sotsiaalnõunik - Maie Ausmeel

Haridus: keskeri

Eriala: zootehnik

Kontaktandmed: tel. 449 6624 e-post: maie@varbla.ee

 

Majandusnõunik - Kaido Selberg

Haridus: keskeri

Eriala: aiandusagronoom

Kontaktandmed: tel. 449 6460; e-post: kaido@varbla.ee

 

Arengu- ja keskkonnanõunik - Anna Palusalu

Haridus: kõrgem, magistrikraad

Eriala: keskkonnatehnoloogia

Kontaktandmed: tel. 449 6496; e-post: anna@varbla.ee

 

Finantsjuht/pearaamatupidaja - Lea Õismaa

Haridus: kesk

Eriala: -

Kontaktandmed: tel. 449 6680; e-post: lea@varbla.ee 

Ametnike vastuvõtuaeg: esmaspäeviti 8.00-16.30

 

Ehitusnõunik - Kaarel Salus

Haridus: kõrgharidus

Eriala: hoonete ehitus

Kontaktandmed: tel. 449 6460; e-post: kaarel@varbla.ee

Ehitusnõuniku vastuvõtt toimub iga kahe nädala tagant, reedeti. 

Vastuvõtule tulekuks palume eelregistreerida numbril 4496680.

Vastuvõtuaegadel pakub ehitusnõunik ka telefonikonsultatsiooni!

 

Mihkel Luige

Ametinimetus: Keskkonnaameti Pärnu-Viljandi regiooni metsanduse spetsialist

Vastuvõtuaeg: iga kuu 1. ja 3 esmaspäeval, alates kella 13.00st

Telefon: 503 0814
E-post: mihkel.luige@keskkonnaamet.ee
Haridus: kõrgharidus, metsamajandus